«Могла б йти аж до «Борисполя»: архітектор розповів про «загублену» київську гілку метро

У Києві могла б бути ще одна гілка метро / фото УНІАН

В Києві планували побудувати додаткову лінію метрополітену — «Лівобережну», яка мала б окремою гілкою йти з Троєщини до станції метро «Позняки», заявив в інтерв’ю «Телеграфу» архітектор, активіст і голова КМЦ «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» Анатолій Фролов.

«Проте її зовсім не робили і не зроблять. Я міським чиновникам кажу: «Хлопці, куди ви цю гілку поділи, ви ж кошти вклали в її проєктування? Ще за Черновецького виділяли чималі гроші, щоб саме напряму з Троєщини до станції «Лівобережна» зробити цю лінію метрополітену, а потім далі — на житловий масив «Позняки», — повідомив Фролов.

Він пояснив, що зараз ніхто вже не хоче згадувати про цей проект і дізнаватися, чому будівництво цієї лінії зірвалось. 

Відео дня

«Кошти «з’їли», вкрали, а далі — забули і не доробили цей проєкт. А бюджетні кошти канули в Лету ще, як кажуть, при попередній «злочинній владі», — наголосив Фролов. 

«А потенційно вона могла йти аж до аеропорту «Бориспіль». При цьому території, де мала б проходити ця гілка, забудовували. Тоді як попереднім Генеральним планом передбачалось її зведення», — додав архітектор. 

Ситуація з метро в Києві – останні новини

15 січня повідомлялося, що після того, як на перегоні між станціями «Либідська» та «Деміївська» на синій лінії метро сталася аварія «Київський метрополітен» втратив 20% пасажирів.

У січні стало відомо, що економічно обґрунтованим тарифом на проїзд у київському метро у 2024 році є більше 30 гривень за одну поїздку, заявив директор «Київського метрополітену» Віктор Брагінський.   

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *