Нідерланди виділяють 122 млн євро на військову допомогу Україні

Нідерланди виділяють 122 млн євро на військову допомогу Україні

З них 87 млн євро підуть на закупівлю 155-мм артилерійських боєприпасів для України.

Український військослужбовець зі снарядом 155мм (архівне фото))

Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен повідомила, що Нідерланди виділяють 122 млн євро на військову допомогу Україні.

Про повідомляє нідерландський уряд.

Більшість коштів, 87 млн євро, підуть на закупівлю 155-мм артилерійських боєприпасів для України. Ці кошти доповнять 130 млн євро, раніше виділені Нідерландами для фонду на чолі з Німеччиною.

25 млн євро передадуть Міжнародному фонду з питань України. Його очолює Великобританія, з нього фінансується спільна закупівля військового обладнання безпосередньо у виробників – зокрема систем ППО, боєприпасів і запчастин.

Підписуйтесь на наш Google News

Ще 10 млн євро Нідерланди виділяють на посилення кіберзахисту в Україні в межах ІТ-коаліції.

«Дуже важливо підтримувати Україну не лише в короткостроковій, але й у довгостроковій перспективі. Особливо зараз важливо показати, що ми допомагаємо Україні», – наголосила Кайса Оллонгрен.

  • 19 січня участь у засіданні міжнародної Коаліції артилерії, яка відбулась у Парижі, взяли представники 23 країн. Ця коаліція посилить спроможності Сил оборони, а також забезпечить Україну новими зразками артилерійського озброєння. Докладніше читайте в матеріалі LB.ua «Коаліція артилерії. Стратегічна перевага за рахунок ЄС».

  • 23 січня в НАТО підписали контракт на постачання 200 тисяч 155-мм артснарядів, частина з них – для України.

  • Новий уряд Польщі шукає шляхи збільшення виробництва боєприпасів та військового обладнання для нового пакету допомоги Україні.

  • Франція зможе надавати ЗСУ 3 тис. снарядів калібру 155-мм щомісяця.

  • Управління матеріального забезпечення оборони Швеції підписало угоду з виробником боєприпасів Nammo щодо збільшення виробництва 155-мм боєприпасів для України. 

  • Євросоюз зможе виробити до весни мільйон боєприпасів для України.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *