Рух вантажівок відновлюється: польські перевізники завершили блокування двох пунктів пропуску

Рух вантажівок відновлюється: польські перевізники завершили блокування двох пунктів пропуску

Польські перевізники завершили блокування перед пунктами пропуску «Краківець» та «Рава-руська».

Про це йдетьсяу повідомленні ДПСУ, передає Укрінформ

За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща – сьогодні близько 16:00 (за київським часом) завершилася акція протесту перед пунктами пропуску «Краківець-Корчова» та «Рава-Руська-Гребенне».

«За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща – сьогодні близько 16:00 (за київським часом) завершилася акція протесту перед пунктами пропуску «Краківець-Корчова» та «Рава-Руська-Гребенне», — інформує пресслужба прикордонного відомства.

Як зазначається, оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у двох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Прикордонники спільно з працівниками контрольних служб працюють, аби забезпечити пропуск максимальної кількості вантажівок. На даний час на в’їзд в Україну перед цими пунктами пропуску очікують майже 700 вантажівок.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство інфраструктури Польщі підписало угоду з організаторами блокади пунктів пропуску на польсько-українському кордоні, згідно з якою протестувальники призупиняють до 1 березня свій протест, а до цього часу уряд РП зобов’язується вирішити їхні проблеми.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *