На кордоні України найбільший пункт пропуску відновив роботу

Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі / фото УНІАН, Янош Немеш

Рух вантажівок через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» відновлено. Польські перевізники повідомили про завершення акції протесту.

«За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща о 20:00 польські перевізники завершили акцію протесту на кордоні», — йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

В ДПСУ зазначили, що оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Відео дня

«Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час планування міжнародних перевезень», — додали в Держприкордонслужбі.

Ситуація на польському кордоні — останні новини

Вранці 16 січня стало відомо, що польські перевізники, які з листопада блокують прикордонні переходи з Україною, досягли згоди з урядом щодо деяких вимог і призупинять свій протест. За домовленістю, протест мали призупинити 17 січня.

Перевізники Польщі завершили блокування кордону перед пунктами пропуску «Краківець» та «Рава-Руська». Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у обох напрямках здійснюється в звичайному режимі. 

Днем раніше ДПСУ повідомляла про блокування трьох пунктів пропуску, отже заблокованим ще залишається Ягодин.

Прикордонники зазначають, що спільно з працівниками контрольних служб працюють, аби забезпечити пропуск максимальної кількості вантажівок. Станом на 17:00 на в’їзд в Україну перед вказаними пунктами очікували майже 700 вантажівок.

Водіїв та перевізників закликали враховувати інформацію під час планування міжнародних перевезень.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *