Румунські аграрії блокують два пункти пропуску на кордоні з Україною

Румунські аграрії наразі блокують в’їзд вантажних авто до України на двох пунктах пропуску. На виїзд до Румунії в єЧерзі перебувають 600 вантажівок.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» заявив речник ДПСУ Андрій Демченко.

"Сьогодні третій день, коли знову розпочалися дії з блокування на території Румунії. Протягом вихідних блокування ми фіксували за інформацією, яку маємо від румунських колег, навпроти пункту пропуску "Порубне" — це з румунського боку пункт пропуску "Сірет", десь за 3 кілометри від кордону на автошляху представники аграрного сектору перекривали рух для вантажівок і власне такі дії вони здійснювали починаючи з дня і ввечері їх завершували. Сьогодні знову поновилося блокування, але вже, на жаль, на двох напрямках: до напрямку пункту пропуску "Порубне" додався ще напрямок пункту пропуску "Красноїльськ", це з румунської сторони пункт пропуску "Вікову-де-Сус". До 17-ї години по напрямку пункту "Порубне" ми все ж таки фіксували часткове уповільнення руху, а вже о 17-й годині сьогодні румунська сторона повідомила про припинення руху вантажівок у бік Румунії", — повідомив Демченко.

Він додав, що по напрямку пункту пропуску "Красноїльськ" рух практично від початку блокування не здійснюється.

Відповідаючи на питання, скільки вантажівок стоїть у черзі в бік Румунії Демченко повідомив: "По напрямку пункту пропуску "Порубне" в єЧерзі перебувають зараз близько 600 вантажівок, але звісно що вони фізично не присутні на кордоні. А по напрямку ПП "Красноїльськ" черга жива, там не діє електронна черга, і перетинати кордон можуть лише вантажівки, які слідують порожніми. З годину тому, за нашими спостереженнями, близько 20 транспортних засобів очікували на можливість перетину в бік Румунії".

Речник також поінформував, що наразі від румунських колег немає інформації, скільки на цих напрямках перебуває в чергах вантажівок в бік України.

Як повідомляв Укрінформ, на кордоні України та Польщі загалом у чергах стоять понад 2 тис. вантажівок, на інших ділянках кордону — тисяча вантажівок.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *