Кабмін додатково виділив майже ₴2,5 мільярда на інженерно-технічні та фортифікаційні споруди

Для посилення обороноздатності України Кабінет Міністрів виділив додатково майже 2,5 млрд грн на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд.

Як передає Укрінформ, про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання уряду.

Крім того, за його словами, з резервного фонду виділено ще 120 млн грн для потреб Державної прикордонної служби.

«Ключове завдання для нас цього року — посилення обороноздатності. У цьому контексті маємо сьогодні два важливі рішення. Виділяємо з резервного фонду додаткові майже 2,5 млрд грн для будівництва інженерно-технічних і фортифікаційних споруд. З цих коштів 1,4 млрд грн піде на фортифікаційне обладнання оборонних рубежів. Ще 1,1 млрд грн — на облаштування смуг невибухових загороджень. Крім того виділяємо з резервного фонду ще 120 млн грн для Державної прикордонної служби. Це кошти так само для посилення нашої обороноздатності та інженерно-технічного облаштування кордону», — повідомив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, 28 листопада 2023 року Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про державний бюджет України на 2024 рік». Доходи в державному бюджеті на 2024 закладені на рівні 1,768 трлн грн, видатки бюджету — 3,35 трлн грн, дефіцит державного бюджету становитиме 1,57 трлн грн, зовнішні запозичення сягатимуть 41 млрд дол, прогноз реального рівня ВВП — 4,6%, прогноз щодо інфляції — 9,7%, середній курс гривні за рік прогнозується на рівні 40,7 грн за долар.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *