Валюта значно подешевшає після вихідних: курс НБУ на понеділок

Нацбанк встановив офіційний курс долара та євро до гривні на 15 січня / фото УНІАН

Національний банк України на понеділок, 15 січня, встановив офіційний курс долара до гривні на рівні 37,84 грн/дол., тобто гривня зміцнилася на 16 копійок порівняно з сьогоднішнім показником.

Згідно з даними на сайті регулятора, офіційний курс НБУ щодо євро на понеділок встановлений на рівні 41,39 грн/євро, тобто гривня зміцнилася на 35 копійок порівняно з сьогоднішнім курсом.

На міжбанківському валютному ринку України до 16:00 котирування гривні до долара встановилися на рівні 37,84/37,89 грн/дол., євро — 41,48/41,54 грн/євро.

Відео дня

Курс валют в Україні – останні новини

Курс долара до гривні у «ПриватБанку» сьогодні, 12 січня, подешевшав на 10 копійок – до 38,80 грн за долар. Курс євро у фінустанові сьогодні подешевшав також на 10 копійок і становить 42,80 грн за євро.

Начальник департаменту казначейства «Глобус Банку» Тарас Лєсовий розповів, що наступного тижня ситуація на валютному ринку буде більш-менш прогнозованою — регулятор докладе зусиль для встановлення балансу між попитом і пропозицією на міжбанку, що своєю чергою позитивно позначиться на готівковому ринку.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *