В «Укрзалізниці» розповіли, чи підвищуватимуть ціни на внутрішні пасажирські перевезення

В «Укрзалізниці» розповіли, чи підвищуватимуть ціни на квитки по Україні / фото УНІАН, Олександр Синиця

«Укрзалізниця» не планує підвищувати ціни на внутрішні пасажирські перевезення. Про це повідомив керівник із пасажирських комунікацій «Укрзалізниці» Олександр Шевченко в інтерв’ю «Українському Радіо».

«У грудні ми зробили часткове подорожчання міжнародних квитків, необхідне, щоб ціна всередині країни залишалася незмінною. Тобто, ми не бачимо можливості, навіть морально-етичної, підвищувати ціни на внутрішні пасажирські перевезення», – зазначив представник держкомпанії.

Він також відмітив, що важливим і дуже популярним напрямком є сполучення зі Сходом і Півднем. Наприклад, Краматорськ, Слов’янськ, Покровськ, Миколаївський, Херсонський напрямки і Запоріжжя.

Відео дня

«Там постійний потік пасажирів, ми зараз багато в чому пріоритезуємо ці потоки, будемо продовжувати давати максимум поїздів», – додав Шевченко.

За його словами, також важливим напрямком є західна частина країни, зокрема, гори. Це реабілітаційно-оздоровча частина для дитячих груп, людей на реабілітації та оздоровлення у Сваляві, Мукачеві й Славському.

«А інша частина — це внутрішній потік «туристів» всередині країни, хоча туризм сьогодні у дуже важкому стані, відповідно це якийсь рваний короткостроковий відпочинок плюс передислокація людей. Це напрямки на Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, вони залишаються найбільш завантаженими», — пояснив керівник із пасажирських комунікацій УЗ. 

«Укрзалізниця» – останні новини

За підсумками 2023 року «Укрзалізниця» загалом перевезла 25 мільйонів пасажирів у поїздах далекого сполучення. При цьому до країн Європи було перевезено рекордні 2,1 млн пасажирів.

У грудні УЗ запустила новий сервіс спецзамовлення проїзних документів для військовослужбовців, який дозволить забронювати квитки на потяг навіть у разі їх відсутності у продажу.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *