В Україні обстежують аеродроми для прийому винищувачів F-16

Робота з інтеграції F-16 у систему Сил оборони України триває як всередині України, так і в рамках діяльності міжнародної Коаліції військово-повітряних сил.

F-16 ВПС США

В Україні триває оцінка аеродромів для багатьоцільових винищувачів F-16.

Про це повідомив перший заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк.

«Працюємо над упровадженням до кінця 2024 року «Швидкого треку». В його межах проведено оцінку аеродромів для багатоцільових винищувачів. Також наші льотчики та інженери проходять навчання на F-16 з серпня 2023 року за широким набором програм», – зазначив Павлюк.

Також він додав, що робота з інтеграції багатоцільового літака F-16 у загальну систему Сил оборони України триває як всередині України, так і одночасно в межах спільних з партнерами зусиль в рамках діяльності міжнародної Коаліції військово-повітряних сил.

В Україні обстежують аеродроми для прийому винищувачів F-16

Всередині України триває складна та кропітка робота щодо підготовки інфраструктури, її захисту, в тому числі засобами ППО та з низки інших питань.

«Зауважу, що підготовка на території України відбувається в умовах постійного використання аеродромної інфраструктури, інженерів та льотного персоналу для виконання бойових завдань. І ми робимо все, аби одночасно бити ворога, захищати власні спроможності і набувати нових», – додав Павлюк.

  • Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заперечив інформацію про нібито затримку Данією поставки Україні винищувачів F-16 на кілька місяців. Раніше данське видання Berlingske із посиланням на Міноборони своєї країни повідомило про затримку поставки Україні винищувачів F-16.
  • Тим часом Пентагон очікує, що українські пілоти закінчать підготовку на винищувачах F-16 цього року. Навчання може тривати від п’яти до восьми місяців.
  • Єнс Столтенберг вважає, що F-16 змінять ситуацію у війні на краще, але фундаментальних змін очікувати не варто.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *