Депутата-колаборанта Херсонської міськради засудили до 10 років позбавлення волі

Засуджений  співпрацював із окупантами і став «заступником голови воєнно-цивільної адміністрації м. Херсон».

Депутата Херсонської міськради визнали винним колабораційній діяльності. У суді довели, що він прийняв пропозицію представників збройних сил Росії про співпрацю та був проголошений «заступником голови воєнно-цивільної адміністрації м. Херсон».

«Його засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування на 15 років з конфіскацією майна», – повідомили у Офісі генпрокурора. 

Перебуваючи на цій псевдопосаді, зрадник виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території Херсонщини.

Раніше окружна прокуратура за фактом співпраці з представниками держави-агресора  повідомила про підозру сину цього ж депутата, який також є депутатом Херсонської міської ради.

У липні СБУ викрила нардепа-комуніста Георгія Буйка. Він підписав звернення до Путіна щодо визнання «Л/ДНР».Нещодавно черкаський депутат, який є помічником нардепа, отримав 5 років за виправдовування російської агресії.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *