В Раді назвали дефіцит бюджету Міноборони: на виплати військовим не вистачає мільярдів

На виплати воєнним у 2024 роцы не вистачає сотень мільярдів / фото УНІАН, Володимир Гонтар

У Верховній Раді назвали цифри дефіциту бюджету Міноборони на 2024 рік. Тільки на грошове забезпечення не вистачає 36% від необхідної суми, або 430 млрд грн. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

«На засіданні комітету з нацбезпеки озвучили інформацію щодо дефіциту бюджету Міноборони на 2024й рік. Він складає 36%, або 430 млрд грн тільки по статті видатків «грошове забезпечення», – зазначив парламентарій.

Бюджет України

В кінці листопада минулого року президент Володимир Зеленський підписав закон про державний бюджет на 2024 рік. Передбачено збільшення доходів на 22 млрд грн – до 1,768 трлн грн, зменшення дефіциту державного бюджету на 22 млрд грн до 1,57 трлн грн. Видатки при цьому майже залишились такими самими – 3,35 трлн грн.

Відео дня

Заступник міністра оборони України Юрій Джигир заявляв, що на виплати військовослужбовцям у 2024 році виділять 751,3 мільярда гривень і доплати військовим залишаться на рівні 2023 року.

Також у Міноборони заявляли, що відомо про «незаконні» виплати понад 123 мільйонів гривень військовослужбовцям, які нібито не мали прав на отримання цих грошей.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *