На Херсонському напрямку росіяни провели дев’ять безуспішних штурмових дій

Захисники продовжують утримувати зайняті позиції. 

Андрій Ковальов

На Авдіївському напрямку захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Захисники відбили 13 атак ворога в районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 19 – у районах Сєвєрного, Первомайського і Невельського.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Георгіївки та Новомихайлівки, де захисники відбили 14 атак. Про це речник Генштабу Андрій Ковальов повідомив у ефірі телемарафону.

На Запорізькому захисники відбили одну атаку росіян в районі Роботиного.

«На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують заходи із розширення плацдарму на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Попри значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи з зайнятих позицій», – сказав Ковальов.

Протягом доби ворог здійснив дев’ять безуспішних штурмових дій.

На Куп’янському напрямку захисники відбили три атаки в районах Синьківки та східніше Петропавлівки. На Бахмутському захисники відбили чотири атаки ворога в районах Богданівки, та Андріївки.

Протягом доби було 58 бойових зіткнень, росіяни завдали семи ракетних і 58 авіаційних ударів, здійснив 57 обстрілів із ракетних систем залпового вогню. 

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *