Мобілізація 500 тисяч осіб: економіст вказав на приховану проблему, яка все зіпсує

Експерт розповів про фінансові перешкоди для додаткової мобілізації в Україні / фото 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу

Економіст Олег Пендзин прокоментував можливість мобілізувати додаткові 500 тисяч українців. Він зазначив, що для цього не створені додаткові фінансові можливості.

«Якщо влада планує мобілізувати 450-500 тисяч осіб, то для цього потрібно знайти десь 500 мільярдів гривень. Де вони планують знайти ці кошти, мені дуже важко сказати. Оскільки сьогодні економіка України не генерує цих коштів», — зазначив експерт у коментарі Еспресо

За його словами, Україні не вистачає платників податків, щоб забезпечити додаткову мобілізацію в 500 тисяч осіб.

Відео дня

«Немає такої кількості робочих рук і працездатного населення. Це дуже серйозні питання. Саме це питання і підняв президент Зеленський. Теоретично мобілізувати таку кількість людей можна. Втім, варто пам’ятати, що війна — це великі гроші. Мобілізувати ми можемо багато, а ось чим забезпечуватимемо таку кількість війська — питання відкрите», — підсумував Пендзин.

Мобілізація 500 тисяч українців — останні новини

19 грудня президент України Володимир Зеленський повідомив, що військові запропонували мобілізувати ще 450-500 тисяч українців.

Пізніше глава Міноборони Рустем Умеров зазначив, що велика кількість людей в армії потрібні, щоб посилити лінію зіткнення з окупантами, довжина якої становить понад 3 тисячі кілометрів.

За словами військово-політичний оглядача Олександра Коваленка, таку кількість людей можуть мобілізувати протягом року, але їх потрібно якісно готувати.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *